Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta finans konularınız öne çıkabilir, dikkatli harcama yapabilir, maddi yönden kendinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Maddi konularınızla ilgili yeni kararlar gündeminize gelebilir. Bu hafta yakın çevrenizdeki kişilerden yardım alabileceğiniz bir haftadasınız. Hem kendi hem de aile bireylerinizin sağlığına özen göstermeniz faydanıza olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu hafta iş hayatınızın yanında hem sosyal hem de özel hayatınızla ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Hedef ve planlarınızda ısrar etmektense farklı alanlara yönelmeniz yararınıza olabilir. Bu hafta karşınıza çıkabilecek yeni iş fırsatlarını değerlendirebileceğiniz enerjik bir hafta sizleri bekliyor. Yakın çevrenizdeki kişilerle alakalı yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta partnerinizle aranızda geçmişe dönük problemler olabilir. Bu durum aranızdaki problemlere kalıcı çözümler üretmektense üzerini örtmenizden kaynaklanabilir. Bu hafta uzaklar, yabancılar ya da yurt dışı bağlantılı konular gündeminizi meşgul edebilir ve bu noktada yeni kararlar almanız gerekebilir. Bu hafta kendi fikir ve düşüncelerinizde ısrar etmek yerine çok yönlü bakış açısıyla hareket edebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve bir dizi düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki kişiler tarafından sevilen ve desteklenen biri olmanız kendinizi iyi hissetmenize sebep olabilir. Bu hafta tamamlamanız gereken bazı işleriniz için çevrenizdeki kişilerden yardım almanız gerekebilir. Kazalara açık olduğunuz bir haftadasınız, bu nedenle tedbirli ve dikkatli olmanız size fayda sağlayabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bu hafta kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Çalışma hayatınızda belirsiz kalan kimi konular netlik kazanabilir ve bir sonuca bağlanabilir. Bu bağlamda karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir, maaşınıza zam yapılabilir, çalışma koşullarınız iyileşebilir ya da terfi alabilirsiniz. Bu anlamda sosyal çevrenizdeki kişilerle fikir alışverişi yapabilir ve desteklerini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta eğitim, uzaklar, yabancılar veya yurt dışı bağlantılı işlerle ilgili konuların netlik kazanmasını isteyebilirsiniz. Bu dönemde alacağınız önemli kararların olumlu yansımalarını kısa bir zamanda olmasa da daha uzun bir zamandan sonra görebilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiyle birbirinizi sık boğaz etmekten ziyade daha rahat bırakabilir ve kendinize özgür bir alan yaratmak isteyebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu hafta maddi konularınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir, bütçe kontrolü yapabilir, harcamalarınızı kısabilir ve kendinizi garanti altına almak için yeni kararlar verebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Eğitim, yabancılar ve yurt dışı bağlantı işlerle ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta aşk hayatınızda hareketlilik söz konusu olabilir, yeni biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişki içinde olabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizin ortaya çıkmasıyla birlikte işlerinizde daha da başarıya ulaşabilirsiniz. Maddi konularınızla alakalı yeni gelişmelerin yaşanabileceği bir haftadasınız. Bu bağlamda gelirinizde artış yaşanabilir veya bir süredir arayış içerisinde olduğunuz yeni bir kazanç yolu bulabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Bu hafta günlük rutinlerinize yeni bir soluk getirebilir ve bir takım düzenlemeler yapabilirsiniz. Bir takım sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu süreçte aile bireylerinizin yanınızda olduğu hissetmek ve size destek olduklarını bilmek size iyi gelebilir. Bu hafta ortak çalışmalarla alakalı yapacağınız toplantılarınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. İletişim konularıyla ilgili bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu hafta hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız gereken bir haftadasınız. Gerek kendiniz gerekse de çocuklarınızla alakalı yeni gelişmeler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde hareketlilik söz konusu olabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ancak birlikte olduğunuz kişiyle aranızda çıkan ufak tefek anlaşmazlıkları büyütmemeniz faydanıza olabilir. Sağlığınızla alakalı sorunlarınız varsa tedavi olmanız için uygun bir hafta sizi bekliyor.

Kova ve Yükselen Kova

Bu hafta eviniz ya da ailenizle alakalı yeni gelişmeler söz konusu olabilir ve bir takım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönede ailenizle daha fazla bir araya gelebilir ve birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizin ön plana çıkacağı bir haftadasınız. Bu bağlamda çalışmalarınızı yaratıcılığınızla desteklemek isteyebilirsiniz. Sağlık konularında tedbirli olmanız gereken bir hafta sizleri bekliyor.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta  yakın çevrenizdeki kişilerle sıkı bir iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirmek isteyebilir ve bu yönde bir takım rahatlatıcı aktiviteler yapabilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla ya da dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilir ve keyifli sohbetler edebilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda her zamankinden daha fazla dikkatli olmanız gerekebilir.