Koç

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. 

Bu haftanın maddi manevi yönden çözüm konusunda kendinizi çok daha iyi hissedip, eyleme geçmek için adım atabilirsiniz. Fakat hafta ortasından itibaren “şansıma güvenirim ben.” Diyerek kendinizi olmadık durumlar içine düşürmemeye çalışın. Kardeş ve arkadaşlardan yardım istemekten çekinmeyebilirsiniz. Siz yine de isteklerinizde ölçülü olun derim.

 

Boğa

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.  

Maddi alanlarda hayal kırıklıkları yaşayabilir diğer yandan da çözüm ürütmeye açık bir hafta yaşayabilirsiniz. Özellikle çözümden yana, eğer devlet daireleri ile veya büyük kurumlarla işiniz varsa üzerine gidebilirsiniz. Bu hafta ne olursa olsun sevgili boğalarım borsaya, kripto paralara falan dikkat etmenizde fayda var. “Hadi bir cesaret” diyip elinizdekileri de kaybetmeyin. 

 

İkizler

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.   

Kendinize bakıp bakıp aynada takmamanız gereken bir hafta. Kendinizi daha çok sevin ve biraz kendinize iyi davranın. Özellikle teenage İkizler bu hafta sizlere ciddi bir yük binmekte. Daha çok çalışmanız gerekebilir. İlişkiler konusunda ise çok daha istikrarlı ve ciddi bir biçimde olaylara yaklaşmanız söz konusu olabilir.

 

Yengeç

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.   

Bu hafta gökyüzü biraz sizin bilinçaltınıza doğru çalışacak gibi görünmekte. Yani kendinizi durduk yere depresif, yorgun hissedebilirsiniz. Buna müsaade etmeyin

Çünkü önünüze hizmet aldığınız ve verdiğiniz alanlarda enteresan fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları doğru değerlendirebilirseniz yolunuz özellikle diğer haftalarda çok daha iyi açılır demek mümkün.

 

Aslan

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.

Bu hafta her türlü sosyal alanda kendinizi toparlamanız ve özellikle resmi işlerde dikkatli olmanız gerekiyor

Yok yere kendinizi riske atarak tuhaf gelişmeler içinde bulmayın kendinizi. Aynı zamanda uzun vadeli her türlü ilişkide daha ılımlı ve yapıcı olduğunuz taktirde çok daha iyi bir hafta geçirebileceğinizi söylemek mümkün.

 

Başak

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.

Evlilik, ortaklık, uzun süreli arkadaşlık gibi meselelerde, biraz kendinizi yorgun ve “eh aman ne olacaksa olsun!” derken yakalayabilirsiniz. Ve fakat günlük hayatınızda işinizi kolaylaştıracak veya çalışma ortamınızda sizi destekleyecek açılarda bu hafta yok diyemeyiz. O nedenle bu hafta ilişkiler konusunu erteleme şansınız varsa, dikkatinizi çalışma hayatına vermeniz çok daha faydalı olacaktır.

 

Terazi

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.

Aşk ilişkilerinde hem çözüm, hem de çözümsüz noktalara bu hafta tırmanabilirsiniz. Ve eşinizin parası, bankalar, devlet daireleri gibi konularda eğer bir girişiminiz varsa bu hafta bu konulara da el atmanızda fayda var. Ama ne olursa olsun emin olmadığınız bir konuysa çevrenizdekilerden yardım almakta tereddüt etmeyin derim. Öğrenci teraziler için ise bu haftayı çok daha iyi geçirecek demek mümkün.

 

Akrep

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.  

Bu hafta çözümü de, çözümsüzlüğü de aile ilişkilerinizde özellikle çekirdek ailenizle yaşamanız söz konusu olabilir. Aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili konular dikkatinizi çekebilir. Bunun yanında gayrimenkul konularına bir anda dalıp varsa çözülememiş konular içine girmenizde söz konusu olabilir. Bu hafta çalışma alanınızdaki insanlarla iletişiminize maksimum düzeyde dikkat etmeniz faydanıza derim.  

 

Yay

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.   

Öncelikle bu hafta sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğini söylemek durumundayım. Arkadaş, kardeş yani yakın çevrenizden sağlık konusunda can sıkıcı haberler almanız söz konusu olabilir. Lütfen bu haftayı sağlık konusunda dikkatli yaşayarak geçirin. Gereksiz bir araya gelişlerden uzak kalmanızda fayda var. Maddi konularda ise diğer haftalara göre nispeten daha olumlu olacağınızı söylemek mümkün.

 

Oğlak

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.   

Bu hafta Jüpiter artık son derecelerde tamda para ile ilgili mevzularda size son dakika golü atabilir. O nedenle risk içeren işlerde en azından bu hafta dikkatli olun. Aşk ve ilişkiler konusunda ise daha hoş geçecek haftanız demek yanlış olmaz. Ama yine de abartılı büyük hareketlerde bulunmamanızı tavsiye edeceğim. Yani, hem parada hem de aşk da bu hafta dikkatli olun.

 

Kova

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.

Kendinize haksızlık etmemeniz gereken bir haftadasınız. Her şeyin sorumluluğunu üstünüze alıp gerekli yere kendinizi heba etmeyin. Sakin olun dikkatli davranın. Maddi konulara odaklanmanızda fayda var bu hafta. Para konusunda güzel etkiler olabilir. Bunu takip etmeniz sizin için çok daha hayırlı olacaktır. Anne, baba ve aile büyükleriyle olan ilişkinizde kesinlikle sabırlı olun ve idare edin.

 

Balık

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.

Bu hafta huzursuzluk hissedebilirsiniz. Kendinizi olayların içinde ama bunaltmadan tutmayı başarmanız gereken bir haftadan geçiyor olabilirsiniz. Para konusunda ise plan, proje yapmak için ideal ama hareket almak için çokta kolay bir hafta yaşamayacaksınız gibi durmakta. O nedenle bir yatırım, bir girişim düşünüyorsanız bu hafta çok da sevimli bir hafta değil diyebiliriz.